Witamy na stronie Kancelarii Radców Prawnych

Kancelaria Radców Prawnych Malwina Słomińska-Chełmowska Przemysław Klawikowski Spółka Cywilna jest dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą, której przewodnim celem jest zapewnienie swoim klientom najlepszej, najrzetelniejszej obsługi prawnej i najskuteczniejszej obrony ich interesów oraz dochodzenia ich praw tak w życiu prywatnym, jak i w obrocie gospodarczym, czy też w kontaktach z organami państwa lub organami samorządów terytorialnych.

Mottem Kancelarii są słynne słowa chińskiego filozofa Mencjusza, który stwierdził, że „Prawa nie działają same z siebie”. Dlatego też rozumiejąc potrzeby klientów, ich problemy oraz wątpliwości, naczelnym zadaniem, jakie stawia przed sobą Kancelaria, jest sprawić, aby owe prawa w każdym przypadku zadziałały z korzyścią dla klientów Kancelarii.

Kancelaria zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych głównie na terenie powiatu kartuskiego, kościerskiego i Trójmiasta, jednakże zawsze, gdy wymagają tego interesy reprezentowanych przez Kancelarię klientów, Kancelaria świadczy swoje usługi również w innych miastach na terenie całego kraju.

Radca Prawny Przemysław Klawikowski
Radca Prawny Malwina Słomińska- Chełmowska

Potrzebujesz naszej pomocy?

Close Menu